درباره ما

آنچه در آکادمی حسینی می‌آموزید:

سید علی حسینیhttp://hosseiniacademy.com

آیا به این می‌اندیشی که مهارت‌های فردی خود را بهبود بخشی؟

و یا شاید فکر می‌کنی با مدیریت بهتر زمانت بتوانی کارهایی که متمایزت می‌کنند انجام دهی؟

با ما همراه شو تا سفری چند دقیقه‌ای را با همدیگر تجربه کنیم که تو را به اهداف و آرزوهایت می‌رساند.

آکادمی حسینی سایتی است که به بهبود مهارت‌های فردی شما و توسعه آن‌ها به‌ویژه در تندخوانی به‌صورت کاملاً راهبردی می‌پردازد.اگر روزانه وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی آکادمی حسینی را دنبال کنید، سید علی حسینی و مجموعه‌اش شما را یاری می‌کنند تا با بهبود مهارت‌های فردی، زندگی شخصی و اجتماعی‌تان را تحول ببخشید. اگر علاقه‌مند به ساختن و دستیابی به اهدافتان هستید به مطالعه ادامه دهید.

چند نکته درباره‌ی فعالیت‌های مؤسس آکادمی حسینی:

سید علی حسینی

«برای موفق شدن و ادامه دادن آن باید تاوان داد»

این جمله‌ی هرروزه‌اش هست و در تمام آموزش‌ها و روابط خود سعی در ترویجش دارد. او معتقد است که دلیل اصلی نرسیدن افراد به اهدافشان تصور به‌راحتی کسب کردنش است.

سید علی حسینی متولد مهرماه ۱۳۷۳ است. از دانشگاه صنعتی شریف فارغ‌التحصیل شده است و در طول دوران تحصیل جزء دانش آموزان برتر بوده و در المپیادهای دانش‌آموزی صاحب‌مقام گشته است.

او از نوجوانی فعالیت‌های گسترده‌ای درزمینهٔ آموزش داشته و بااین‌وجود که علاقه وافری به رشته تحصیلی اش دارد برای کمک به روابط انسان‌ها و بهبود مهارت‌های فردی‌شان وارد این حوزه شد.سالیانه مبالغ بالایی برای آموختن، با شرکت کردن در همایش‌ها، سمینارها، کارگاه‌ها و کلاس‌های متنوع درزمینهٔ رشد شخصی خود سرمایه گذاری می کند. چون به دنبال ترقی و بهبود خودش می‌باشد تا بتواند در این راه نقشی سازنده و مثمر ثمر ایفا کند.

حسینی بیش از ۶ سال در حوزه آموزش بهبود مهارت‌های فردی و کوچ فردی فعالیت داشته و بسیاری از کرسی‌های دانشگاه‌های برتر کشور ازجمله صنعتی شریف، تهران و صنعتی امیرکبیر با رتبه‌های قابل‌توجه را توسط دانش‌آموزانش در سبد افتخاراتش دارد. سید علی حسینی در این دوران به‌عنوان مشاور ویژه دریکی از برجسته‌ترین کانون‌های آموزشی ایران برگزیده شد.

سید علی حسینی

کتاب‌های او با عناوین «ماراتن یادگیری» و «حال خوش یادگیری» وارد بازار نشر شده و کارگاه‌های تندخوانی او با رضایت صد در صد شرکت‌کنندگان همراه بوده است.

سید علی حسینی «تندخوانی» و «بهبود فردی» را از اثربخش‌ترین و جذاب‌ترین راه‌ها برای تمایز اشخاص در عصر حاضر می‌داند. او روزانه ۴ ساعت مطالعه درزمینهٔ غیردرسی و برای افزایش علم و آگاهی‌اش اختصاص می‌دهد و اغلب در زمان‌های مرده از فایل‌های صوتی استفاده می‌کند.

همواره از اینکه روزی از زندگی‌اش شبیه روز دیگرش باشد پرهیز می‌کند و در این راستا سعی می‌کند آگاهی خود را بیشتر کند و یا به اصلاح اطلاعاتش می‌پردازد. از بطن وجودش دوستدار کمک کردن به انسان‌ها و شناساندن راهشان است تا از قطار پرسرعت زندگی جا نمانند و بتوانند از ظرف زمان که ۲۴ ساعته ای ثابت برای همگان است بیشترین استفاده را داشته باشند.

حسینی معتقد است تمام انسان‌ها ارزشمند و محترم‌اند و به میزان دارایی‌شان ازلحاظ مالی و یا مدرک دانشگاهی توجهی ندارد.

صمیمانه می‌خواهد همه را در حال خوب و شادی مشاهده کند که همین عامل او را برای کمک کردن به افراد به سمت جلو سوق می‌دهد که در کنار مشتاقان و عموم علاقه‌مندان، روش‌های مطالعه و یادگیری نوین و مؤثری که در طول دوران تحصیل وزندگی روزمره خویش بکار گرفته و به موفقیت‌های چشم‌گیری نائل شده در قالب جلسات سخنرانی و دوره‌های آموزشی را کاملاً هنرمندانه و با تلفیق روش‌های نوین و نوع یادگیری افراد در اختیارشان قرار می‌دهد.

 


صبوراست و گشاده‌رویی در امر پذیرش افراد را از رسالت‌های خود می‌داند؛ البته او همیشه این‌گونه نبوده است. روزگاری بسیار مغرور بوده و تنها خود را شخص لایق می‌دانست که سرانجام خودرأی بودنش در امور ازجمله تحصیل شده بود. لیکن با سپری شدن اوقات و مطالعه فراوانی که در حوزه سرگذشت افراد موفق داشته به تغییر دیدگاهش در مورد جایگاه افراد و روابط نشان منجر شد.

و جمله‌ای همیشگی دارد که:

«ارزشمندی افراد از معیارها و ارزش‌هایشان نشات می‌گیرد و نه مدارک»

و این نقطه آغازی برای تدریس تندخوانی و مدیریت زمان جهت پرداختن به مطالعه بسیار و البته علاقه‌مندی‌هایش شد. اکنون چندین سال است که با پشتکار خودش انسانی دیگر شده است.

گرمای لبخندش تقدیم شما

 

به روش‌های متنوعی می‌توانید آموزش در آکادمی حسینی را آغاز و دنبال کنید:

از آموزش‌های رایگان و محصولات آموزشی موجود درسایت آکادمی حسینی بهره بگیرید.

 و یا می‌توانید در دوره‌ها و کارگاه‌های ایشان به‌صورت حضوری شرکت کنید.

ساعت کاری مجموعه از ۹ صبح الی ۵ عصر می باشد. (برای مراجعه حضوری حتماً هماهنگ شود)

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۳۳۹۰۴۶

ایمیل تیم مدیریتی: info@HosseiniAcademy.com