رونمایی از محصول هفت راز رتبه های برتر

رونمایی از محصول هفت راز رتبه های برتر

بالاخره و بعد از مدت ها تلاش محصول صوتی هفت راز رتبه های برتر منتشر شد. این فایل نتیجه مطالعه ده ها و شاید صدها کتاب، بیش از هفت سال تجربه تدریس و کوچ رتبه های برتر و همینطور مصاحبه با رتبه های برتر بوده و در آن سعی شده عوامل مشترکی گرداوری شود که رتبه های برتر و آدم های موفق با تکیه بر آن ها توانستند به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کنند.

بدون شک این محصول برای هر فردی که به دنبال پیشرفت و موفقیت در زمینه تحصیل یا کسب و کار خود است کاربردیست.

با کمک این محصول آموزشی هفت راز رتبه های برتر شما میتوانید خیلی بهتر و عالی تر خود را مدیریت کنید و همچنین تمام افرادی که به دنبال موفقیت در کنکورهای کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی هستند استفاده از این محصول الزامی است. چراکه موفقیت تحصیلی تنها و تنها ناشی از کاربرد الگو ها و رفتارهای صحیح در مدیریت خویش می باشد که در این محصول به صورت کامل به آموزش آن پرداخته شده است.

سرفصل های این محصول عبارتند از :

مدل ذهنی رتبه های برتر:

آدم های موفق از چه رفتارها و الگوهای ذهنی پیروی می کنند.

سبک زندگی:

 سوبِل در کتاب Lifestyle and Social Structure توضیح می‌دهد که سبک زندگی، یک شیوه‌ی مشخص و قابل مشاهده از زیستن است. در طی بیش از هفت سال تجربه در امر مشاوره و تدریس و همینطور مطالعه و مصاحبه با آدم های موفق و رتبه های برتر، معیارهایی از سبک زندگی(خواب، تفریح و استراحت، ورزش) که در بین این افراد مشترک بوده را در این فایل صوتی به صورت کامل توضیح داده ام.

ساخت عادت و تعهد به برنامه ریزی:

چگونه خود را از شر عادت های بد خلاص کنیم و عادت های خوب و موثر درست کنیم؟

مهارت هایی که برای موفق شدن لازم است یاد بگیرید:

همانطور که گفته شد زیاد درس خواندن عامل قبولی و موثر خوانی نیست. در این بخش به شما آموزش داده می شود کمیت و کیفیت تست زنی به چه نحو باشد و سایر مهارت های کاربردی که در راستای رسیدن به اهدافتان نیاز به یادگیری آن ها دارید.

حل تعارض با خودتان و دیگران:

آموزش حل تعارض با والدین، دوستان و اساتیدی که دائما غر میزنند و شما را با دیگران مقایسه می کنند. چه مسائلی سبب می شود شما ناراحت و بی انگیزه شوید و راه حل آن چیست؟

دوری از طرز فکر مایکروویوی( لعنت بر قانون اول نیوتن):

یکبار برای همیشه تمامی فکر و خیالات شبیه برنده بخت آزمایی شدن را رها کنید. اگر زیاد درس میخوانید ولی نتیجه نمی گیرید، اگر زیاد کار می کنید اما به نتیجه منجر نمی شود، با استفاده از قانون اول نیوتن آموزش هایی بی نظیر برای شما طراحی کردیم.

ساخت شخصیت موفق:

 یکی از مهم ترین سرفصل های این محصول ساخت شخصیت موفق می باشد. در این سرفصل ویژه اشاره شد که چه عاملی سبب می شود شخصی مانند بیل گیتس با وجود انصراف از دانشگاه به موفقیت های کم نظیری دست پیدا کند.

جهت مشاهده فایل صوتی هفت راز رتبه های برتر از طریق لینک زیر اقدام کنید.

محصول صوتی هفت راز رتبه های برتر

برنامه ریزی درسی
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۷ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. کیمیا فکوری
  10:27 2019/05/02

  عالیه استاد، مثل کارگاه ها و کارهای قبلی کاملا پرفکت

 2. فاطمه رشتچیان
  7:06 2019/05/04

  این محصول همون چیزیه که من در به در با عوض کردن مشاوران مختلف دنبال اون بودم مرسی

  • سید علی حسینی
   10:38 2019/05/04

   ممنون از دیدگاه های عالی شما دوست خوبم

 3. Hitler
  12:10 2019/05/07

  عالی